رفع مسئولیت:

کاربر گرامی هرگونه استفاده از بابازار به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت بوده و مسئولیت آگهی های درج شده با ثبت کننده آن می باشد.

لازم به ذکراست پاسخگویی احتمالی به مراجع قضایی در خصوص آگهی های درج شده توسط شما به عهده حضرتعالی/سرکار عالی خواهد بود . لذا در هنگام ثبت درخواست دقت لازم را مبذول فرماید.

 

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی و یا مشخصات فرد آگهی دهنده صادر شده باشد، بابازار فوراً اقدام به حذف آگهی و ارائه مشخصات درخواستی می‌نماید. همچنین ، بابازار به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

 

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در بابازار تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

- مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه

- ناقض حریم شخصی افراد

- درج قیمت در عنوان آگهی

- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

- هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و بابازار در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

- مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی

- تصویری که متعلق به آگهی دیگری باشد

- تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

 

هرگونه استفاده از بابازار به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. بابازار هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از سایت استفاده می‌کنند.

 

تلاش بابازار، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و بابازار هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

 

کاربرانِ بابازار در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین بابازار، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بابازار ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

 

بابازار مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به بابازار که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و بابازار مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

بابازار مجاز به ویرایش و یا تغییر در قوانین اعلامی را مطابق با شرایط و قوانین روز، هر از چندگاهی دارد.

 

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

 

اراک - شهرک پردیس یک - روبروی شورای شهر اراک - همراه : 09182589556

 

 

اینترنتی انتخاب کنید، حضوری ببینید و راحت معامله کنید