جستجو

سئوال: مبلغ دریافتی معرف ملک و یا مشتری به بابازار چه ارتباطی با مبلغ کمیسیون دریافتی از طرفین معامله داره؟

پاسخ: دوست عزیز مبلغ نرخ نامه و کمیسیون دریافتی کاملا مشخصه و دفتر بابازار املاک هیچگونه وجه اضافه ای از طرفین معامله دریافت نکرده و نمیکند.


سئوال: سلام،،،، با توجه به آگهی کسب درآمد در سایت بابازار- در صورتی که خریدار و یا مستاجری را به شما معرفی کنیم - مبلغ گفته شده چطوری به من پرداخت میشه؟

پاسخ: مبلغ مربوط به معرف ملک و یا معرف مشتری برای خرید و یا اجاره ملک بلافاصه پس از عقد قرارداد به حساب فرد ذینفع واریز خواهد شد.


سئوال: سلام .... تو سایتتون زدید با معرفی ملک تا 200 هزار تومان درآمد کسب کنید، این مبلغ رابطه ای به نوع سند یا موقعیت مکانی ملک یا ... داره یا نه؟

پاسخ: سلام ؛ خیر مبلغ پرداختی ربطی به نوع سند و موقعیت ملک ندارد، صرفا با عقد قرارداد در دفتر بابازار املاک در صورتی که معرف ملک باشید 10درصد از کمیسیون مالک و تا سقف 200.000 تومان به شما پرداخت خواهد شد و در صورتی که معرف خریدار و یا مستاجر باشید 10 از کمیسیون و تا سقف 100.000 تومان به حساب شما واریز خواهد شد.


سئوال: سلام - اگر یک ملک را چند نفر ثبت کنند، همه کسایی که ملکو ثبت کردن از بابازار درآمد دارند، یعنی مبلغ بین اونا تقسیم میشه؟

پاسخ: در حال حاظر هر خانه تنها می‌تواند یک معرف داشته باشد و اولین معرف هر خانه در صورت معامله موفق کل مبلغ را دریافت خواهد کرد.


سئوال: آیا در تعداد املاکی که به بابازار معرفی میکنم، محدودتی دارم؟

پاسخ: خیر، فعلا هیچ محدودیتی در تعداد خانه‌های معرفی شده برای فروش و یا اجاره وجود ندارد.


سئوال: سلام، جهت ثبت ملک و کسب درآمد از سایت شما، آیا باید مالک ملک باشیم؟

پاسخ: خیر، نیازی نیست که شما لزوما مالک را از نزدیک بشناسید. تنها نیاز است تا شما بتوانید مالک را جهت قرارگیری خانه‌اش در سایت بابازار املاک قانع کنید.


سئوال: سئوال: آپارتمان 85 متری برای فروش دارم و فکر کنم مطابق یکی از درخواستهای خریدی که تو سایت زدید باشه . چکار کنم؟

پاسخ: دوست عزیز؛ فرم «معرفی ملک» انتهای درخواست خرید را تکمیل و ارسال فرمایید. همکاران ما پس از هماهنگی تلفنی با شما زمانی را برای بازدید خریداراز ملک شما مشخص خواهند نمود.


سئوال: آگهی های املاکی که تو کانال منتشر میکنید دنبال میکنم، امروز که به سایت مراجعه کردم متوجه شدم املاک جدید شما در کانال منتشر نشده است؟!

پاسخ: دوست گرامی؛ روال کاری ما اینست که ابتدا ملک در سایت ثبت و منتشر می گردد . سپس یکی از همکاران ملکهای منتشر شده در سایت را برای کانال آماده و ارسال می نماید. لذا وقفه زمانی انتشار املاک در سایت و کانال طبیعی است.


سئوال: آپارتمان 85 متری برای فروش دارم و فکر کنم مطابق یکی از درخواستهای خریدی که تو سایت زدید باشه . چکار کنم؟

پاسخ: در سایت بابازار املاک در انتهای هر درخواست خرید یک فرم معرفی ملک وجود دارد. در صورت تمایل فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید. همکاران ما پس از هماهنگی تلفنی با شما زمانی را برای بازدید خریدار از ملک مشخص خواهند نمود.


سئوال: با سلام
ضمن تشکر از سایت خوب شما، تفاوت ثبت آگهی برای اعضا و مهمانان در چیست؟

پاسخ: دوست عزیز، در ثبت آگهی به صورت مهمان امکان ویرایش و یا حذف آگهی برای شما وجود نداشته و برخی از امکانات سایت برای شما قابل دسترسی نخواهد بود در صورتی که کلیه امکانات سایت برای اعضاء فعال و قابل دسترسی می باشد.لازم به ذکر است عضویت در بازار رایگان می باشد.


سئوال: در سایت بازار قبلا آگهی ثبت نمودم، جهت تغییر آدرس باید چه کار کنم؟

پاسخ: کاربر گرامی در صورتی که عضو بازار هستید از منو «بابازار من» و سپس «آگهی های من» امکان ویرایش برای شما وجود دارد. ولیکن اگر بدون عضویت در بازار و به صورت کاربر مهمان در بازار ثبت آگهی نموده اید از منو تماس با ما و ارائه کد آگهی و شماره تماس خود از همکاران ما در بازار درخواست ویرایش آگهی خود را نمایید.


سئوال: ایمیل ندارم، بهتر نبود برای افرادی که ایمیل ندارند نیز امکان عضویت در بازار فراهم می شد؟

پاسخ: همراه گرامی؛
ضمن تشکر به استحضار می رساند به همت بخش فنی بازار امکان عضویت بدون نیاز به ایمیل محیا گردید. شما با مراجعه به انتهای صفحه عضویت در بازار و تکمیل « فرم مربوط به عضویت بدون ایمیل» قادر به عضویت و استفاده از کلیه امکانات بازار خواهید بود.

طرح سئوال جدید

لطفا سئوال خود را در این قسمت وارد نمایید.