به سایت بابازار خوش آمدید

 

 

در اینجا برای آشنایی بیشتر شما به توضیح مختصری از خدمات « بابازار » می پردازیم

وب سایت تخصصی بابازار املاک:

وب سایت بابازار، به عنوان پایگاه اینترنتی املاک استان مرکزی و شهر اراک با هدف ایجاد سهولت در امر خرید و فروش و رهن و اجاره املاک در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

مشاوران املاک:

وب سایت بابازار، جهت ایجاد اطمینان بیشتر کاربران خود، کلیه املاک و آگهی های مربوط به مشاوران املاک همکار با سایت را با علامت علامت گذاری می نماید. لذا آگهی های دارای نماد به معنای جوازدار بودن مشاور املاک همکار با سایت و کارشناس ملک می باشد.

 

 برخی ازامکانات سایت :

ثبت رایگان ملک جهت فروش و یا اجاره:

با کلیک روی گزینه “  ثبت رایگان درخواست“ می توانید با وارد نمودن خصوصیات ملک خود، آنرا به راحتی در وب سایت بابازار ثبت نمایید همچنین شما می توانید تصاویری از ملک خود را نیز هنگام ثبت ملک خود جهت نمایش در وب سایت در معرض دید خریداران و یا متقاضیان رهن و اجاره قرار دهید.

ملک شما پس از تایید کارشناسان بابازار ، در وب سایت قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت درخواست خرید و یا اجاره ملک:

در این قسمت شما می توانید درخواست و تقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت بابازار هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد

بابازار من:

در این قسمت امکانات ویژه ای برای استفاده کاربران مهمان و اعضای سایت قرار گرفته است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 - محاسبه آنلاین مبلغ کمیسیون معاملات املاک

 - ارتباط با ما

 - پنل کاربری ویژه اعضاء

جستجوی ملک :

فقط کافیست در بخش جستجوی ملک ، تنها با وارد نمودن برخی از خصوصیات ملک مورد نظر که برای شما اهمیت بیشتری دارد ، ملک دلخواه خود را بیابید.

 عضویت در سایت بابازار:

با عضویت در سایت بابازار شما می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

1.آگهی های مورد علاقه: در لیست علاقمندیها این امکان وجود دارد که می توانید املاکی را که دارای شرایط ایده آل برای شما هستند را ذخیره کرده و آنها را با هم مقایسه نمایید.

2.آگهی های شما: چنانچه شما در سایت بابازار املاک یک یا چند ملک و یا درخواست را با نام کاربری خود ثبت کرده باشید دراین قسمت می توانید آگهی های خودرا مشاهده نموده واگر تغییراتی در آنها ایجاد شده آن تغییرات را روی آگهی خودتان اعمال نمائید و پس از تأیید، آگهیتان با اعمال تغییرات در خواستی شما درسایت نمایش داده خواهد شد.

3.ویرایش اطلاعات شخصی :  شما می توانید اطلاعات مربوط به خود را که در هنگام عضویت وارد نموده اید در این قسمت ویرایش نمایید.

4.بسته های امتیاز:  ثبت درخواست در بابازار کاملا رایگان می باشد ولیکن این وبسایت برای کسانی که مایل به درج ویژگی های خاص برای درخواست خود می باشند امکاناتی را فراهم نموده است که جهت فعال نمودن آن می بایست دارای امتیازاتی باشید. در این قسمت بسته های امتیاز نمایش داده می شود و شما میتوانید از این بخش اقدام به خرید امتیاز نماید.

5.امتیازار شما:  در این بخش سابقه امتیازات خریداری شده و همچنین امتیازات استفاده شده و امتیاز باقی مانده شما نمایش داده خواهد شد.

 

  • تماس با ما:

در این قسمت شما میتوانید سئوالات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما ارسال نماید.

 

مشتریان گرامی:

از آنجا که هدف ما جلب رضایت شماست لطفا هر گونه نارضایتی از عملکرد همکاران گروه بابازار املاک را با ما در میان بگذارید

(ضمنا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما ما را در پیش برد اهداف بابازار در زمینه خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی یاری می نماید)