به سایت بابازار خوش آمدید

 

 

در اینجا برای آشنایی بیشتر شما به توضیح مختصری از خدمات « بابازار » می پردازیم

وب سایت تخصصی بابازار املاک:

وب سایت بابازار، به عنوان پایگاه اینترنتی املاک استان مرکزی و شهر اراک با هدف ایجاد سهولت در امر خرید و فروش و رهن و اجاره املاک در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

 

برخی ازامکانات سایت :

ثبت رایگان ملک جهت فروش و یا اجاره:

با کلیک روی گزینه “ ثبت رایگان درخواست“ می توانید با وارد نمودن خصوصیات ملک خود، آنرا به راحتی در وب سایت بابازار ثبت نمایید همچنین شما می توانید تصاویری از ملک خود را نیز هنگام ثبت ملک خود جهت نمایش در وب سایت در معرض دید خریداران و یا متقاضیان رهن و اجاره قرار دهید.

ملک شما پس از تایید کارشناسان بابازار ، در وب سایت قابل مشاهده خواهد بود.

جهت ثبت رایگان ملک ایجا کلیک فرماید.

 

ثبت درخواست خرید و یا اجاره ملک:

در این قسمت شما می توانید درخواست و تقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت بابازار هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

جهت ثبت رایگان درخواست خرید و یا اجاره ایجا کلیک فرماید.

 

بابازار من:

در این قسمت امکانات ویژه ای برای استفاده کاربران مهمان و اعضای سایت قرار گرفته است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود.

- محاسبه آنلاین مبلغ کمیسیون معاملات املاک

لینک به صفحه محاسبه آنلاین مبلغ کمیسیون

- ارتباط با ما

جستجوی ملک :

فقط کافیست در بخش جستجوی ملک ، تنها با وارد نمودن برخی از خصوصیات ملک مورد نظر که برای شما اهمیت بیشتری دارد ، ملک دلخواه خود را بیابید.

لینک به صفحه جستجو

 

بازدید از املاک ثبت شده در بابازار:

جهت بازدید از هر یک از ملکهای ثبت شده در سایت لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید. کارشناسان ما پس از هماهنگی با مالک با شما تماس خواهند گرفت.

در زیر هر یک از املاک ثبت شده در سایت ما فرم ویژه بازدید قرار گرفته است تا کاربران محترم سایت بتوانند بدون نمیاز به مراجعه حضوری و یا برقراری تماس تلفنی در طول 24 ساعت شبانه روز، درخواست بازدید از املاک موجود را به کارشناسان ما ارائه فرمایند.

لازم به ذکراست کارشناسان ما پس از هماهنگی با مالک ملک مورد نظر شما طی تماس تلفنی با شما زمان دقیق بازدید را اعلام خواهند نمود.

لینک به فرم درخواست بازدید از ملک

 

معرفی ملک برای خریداران و یا مستاجران:

در صورتی که شما ملک مورد نظر هریک از متقاضیان ملک ثبت شده در بازار را دارید، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرماید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

در زیر هر یک از درخواستهای خریو یا اجاره ثبت شده در سایت ما فرم ویژه معرفی ملک قرار گرفته است تا مالکان محترم بتوانند بدون نمیاز به مراجعه حضوری و یا برقراری تماس تلفنی در طول 24 ساعت شبانه روز، ملک خود را جهت فروش و یا اجاره به کارشناسان ما معرفی فرمایند.

لازم به ذکراست کارشناسان ما پس از بررسی درخواست اعلامی و پیشنهاد شما؛ هماهنگی با خریدار و یا مستاجر مورد نظر شما را انجام، و طی تماس تلفنی نتیجه را به شما اعلام خواهند نمود.

لینک به فرم معرفی ملک برای خریداران و یا مستاجران

 

  • تماس با ما:

در این قسمت شما میتوانید سئوالات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما ارسال نماید.

لینک ارسال پیام به ما

 

مشتریان گرامی:

از آنجا که هدف ما جلب رضایت شماست لطفا هر گونه نارضایتی از عملکرد همکاران گروه بابازار املاک را با ما در میان بگذارید

(ضمنا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما ما را در پیش برد اهداف بابازار در زمینه خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی یاری می نماید)