اینترنتی انتخاب کنید، حضوری ببینید و راحت معامله کنید.

 

ورود عضویت

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

فرم عضویت در سایت

لطفا کلیه فیلدها را با دقت پر نمایید
نام
نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

چگونه ملک خود را جهت فروش و یااجاره در سایت ثبت کنم؟

جهت سپردن ملک به ما با کلیک بر روی دکمه سپردن ملک در بالای سایت به صفحه مربوطه وارد شده و مشخصات ملک خود را در سایت ثبت فرماید.

- لازم به ذکر است شما در هنگام ثبت قادر به درج 5 تصویر برای معرفی بهتر ملک خود در سایت می باشید. ((( خواهشمنداست در هنگام تهیه عکس گوشی خود را به صورت افقی نگهدارید.))

چگونه درخواست خرید و یا اجاره ملک در سایت ثبت کنم؟

جهت ارائه درخواست خرید و یا رهن و اجاره ملک به ما با کلیک بر روی دکمه ارسال درخواست در بالای سایت به صفحه مربوطه وارد شده به صفحه مربوطه وارد شده و مشخصات خود و توان مالی و ... را در سایت ثبت فرماید.

لازم به ذکر است در صورتی که ملک مورد درخواست شما به ما سپرده شود، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

چگونه درخواست بازدید از ملک را ارائه نمایم؟

در پایین تمامی لیست های ملکهای سپرده شده به سایت یک دکمه قرمز با عنوان « درخواست بازدید از ملک» قرار دارد که شما با کلیک بر روی این دکمه وارد صفحه مربوطه می گردید و پس از تکمیل آیتمهای این فرم و کلیک بر روی دکمه ثبت، درخواست شما در سامانه ثبت شده و مشخصات شما در صفحه سایت برای شما نمایش داده خواهد شد.

(( لازم به ذکر است هر آگهی درج شده در سایت دارای یک کد می باشد که شما باید کد ملک یا ملکهایی را که قصد بازدید از آنها را دارید در قسمت مربوطه در فرم مذکور- شناسه آگهی (کد ملک جهت بازدید)- وارد فرماید.))

چگونه ملک مورد نظر خود را در سایت جستجو کنم؟

جهت جستجو در آگهی های ثبت شده در سایت دو روش وجود دارد.

1- مراجعه به منو « جستجو » که در تمام صفحات قرار دارد و جستجوی کلمه مورد نظر و یا گروه و دسته مورد نظر شما - امکان جستجو بر اساس محل و منطقه نیز در این قسمت وجود دارد.

2- ورود به منو لیست املاک که در زیر منو املاک در تمام صفحات قرار دارد در لیست های قرار گرفته عناوینی چون « عنوان» ، «طبقه» ، « موقعیت » و «قیمت» لحاظ شده است که با هر بار کلیک بر روی این عناوین لیست مربوطه بر اساس آن عنوان مرتب می گردد. برای مثال برای مرتب کردن لیست املاک آماده فروش بر اساس کمترین قیمت پس از ورود به صفحه « لیست املاک آماده فروش» در عنوان جدول بر روی قیمت کلیک فرماید تا قیمت بر اساس کمترین قیمت برای شما مرتب گردد و در صورت تمایل با کلیک مجدد بر روی این عنوان املاک بر اساس بیشترین قیمت برای شما نمایش داده خواهد شد.

آیا توان مالی خریدار در سایت نمایش داده می شود؟

بله، توان مالی متقاضیان خرید و یا رهن و اجاره در صفحه آگهی مربوطه ثبت خواهد شد. ولیکن نام و شماره تماس متقاضی در آگهی نمایش داده نخواهد شد.

آیا شماره های تماس مالکان و یا متقاضیان در سایت نمایش داده می شود؟

خیر، جهت جلوگیری از هرگونه مزاحمت های احتمالی، شماره تماس شما در نزد ما محفوظ بوده و صرفا شماره تماس همکاران بابازار در آگهی نمایش داده خواهد شد.

پس از سپردن ملک به شما از طریق سایت چه اتفاقی می افتد؟

پس از سپردن ملک به ما، سه مرحله انجام خواهد شد.
1- جهت تایید صحت شماره تماس اعلامی با شماره اعلام شده تماس گرفته خواهد شد.
2- در صورت نیاز همکاران ما - با اطلاع قبلی و صرفا بعد از تماس با شماره 34850423 - از ملک بازدید خواهند نمود.
.3- ملک ثبت شده تایید شده و جهت بازدید عموم در سایت نمایش داده خواهد شد.

پس از درج درخواست خرید و یا رهن و اجاره ملک چه مراحلی انجام می شود؟

در صورت ثبت درخواست خرید و یا اجاره ملک سه مرحله انجام خواهد شد.
1- در ملکهای موجود بررسی شده و در صورت وجود ملک مورد نظر با شما تماس گرفته شده .
2- در صورت عدم وجود ملک مد نظر شما در بین املاک موجود در سایت مشخصات ملک مورد نظر شما در سایت نمایش داده خواهد شد تا در صورتی که هر یک از همکاران و یا کاربران سایت ملکی با مشخصات مد نظر شما را داشتند با ما تماس بگیرند.
3- در صورتی که ملک جدیدی به ما سپرده شود که با مشخصات ملک مد نظر شما تطبیق داشته باشد با شما تماس گرفته خواهد شد. به هر حال تا حصول نتیجه مد نظر شما در کنارتان خواهیم بود.

آیا امکان درج آگهی جهت معرفی کالا و خدمات با شماره تماس خودمان در سایت وجود دارد؟

بله، جهت معرفی کالا و خدمات عزیزانی که در حوزه املاک فعالیت می نمایند امکان ثبت آگهی در نظر گرفته شده است و بعلت تخصصی بودن این حوزه شماره تماس و آدرس آگهی دهنده در سایت نمایش داده خواهد شد.

آگهی معرفی کالا و یا خدمات خود را چگونه ثبت نمایم؟

جهت ثبت آگهی در حوزه املاک بر روی یکی از دکمه های «سپردن ملک» و یا « ارسال درخواست» در بالای سایت وارد صفحه ثبت آگهی شده و نصبت به درج آگهی خود اقدام فرماید.

طرح سئوال جدید

کاربر گرامنی در صورتی که پاسخ سئوال خود را در مطالب فوق نیافتید. لطفا سئوال خود را با پر کردن فرم زیر مطرح فرماید.
ورودی نامعتبر

لطفا شماره های تماس با شما را در قسمت مربوطه ثبت فرماید.

لطفا آدرس دقیق محل سکونت خود را وارد فرماید.

لطفا اعداد را بازنویسی فرماید
عوض کردن اعداد لطفا اعداد را به صورت لاتین ( انگلیسی) تایپ نماید.