رفع مسئولیت:

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، بابازار املاک ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین بابازار املاک مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، بابازار املاک فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین ، بابازار املاک به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

 

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در بابازار املاک تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

- مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه

- ناقض حریم شخصی افراد

- درج قیمت در عنوان آگهی

- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

- هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و بابازار املاک در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

- مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی

- تصویری که متعلق به آگهی دیگری در بابازار املاک باشد

- تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

 

هرگونه استفاده از بابازار املاک به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت یا نرم افزار بابازار املاک است. بابازار املاک هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از سایت یا نرم افزار بابازار املاک استفاده می‌کنند.

 

تلاش بابازار املاک، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و بابازار املاک هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

 

بابازار املاک هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ بابازار املاک در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین بابازار املاک ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بابازار املاک ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

 

بابازار املاک مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به بابازار املاک که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و بابازار املاک مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

استفاده کننده از بابازار املاک حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به بابازار املاک را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

 

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

 

اراک - شهرک پردیس یک - میدان هنر                     تماس: 09182589556

 

 اینترنتی انتخاب کنید، حضوری ببینید و راحت معامله کنید.